Türk Hava Yolları Personel Alımı! Başvuru Ekranı

THY tarafından yayınlanan ilana göre uluslararası personel alımı yapacağını ilan etti. Başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olması gerekmekte olup başvuru şartları ve başvuru ekranı haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 10.01.2020, 01:07
Türk Hava Yolları Personel Alımı! Başvuru Ekranı

Personel alımı ilanı veren Türk Hava Yolları yurtdışı uluslararası sularda hizmet edecek personeller aramaktadır. Başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. İlgilenen adaylar için şartlar ve başvuru ekranı aşağıda verilmiştir.

Başvuruda bulunacak adayların öğrenim durumları lise, önlisans, lisan veya yüksek lisans mezunları arasında Sivil havacılık veya turizm alanında deniyim sahibi adaylar arasından iyi derecede İngilizce bilenler tercih sebebi sayılmaktadır.

Ayrıca takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim beceri sahibi olması, diksiyonunun düzgün olması, sorumluluk sahibi olması, kararlı olması ve etkili karar alabilen olması, yurt dışında ikamet eden adaylar arasından başvurular kabul edilecektir. Alımı yapılacak personeller yurtdışında oturma iznine sahip olması ve çalışma izni olan vatandaşlar alınacağı duyuruldu. Ancak Türk vatandaşı olma şartı aranmaktadır.

İlgili adayların başvuruları için özgeçmiş oluşturma ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Veysel karani unal 1 yıl önce
Bende basvuruda bulunmak istiyorum belcika bruksel de ikamet ediyorum
Berke HALİSTÜRK 1 yıl önce
Umarım geri dönüş yaparsınız
Özgür 1 yıl önce
Not; Torpiliniz yoksa boşa zahmet etmeyin.