Türk Hava Yolları En Az Lise Mezunu Personel Alımı

THY tarafından yayınlanan ilan ile en az lise mezunu adaylar arasından farklı branşlarda personel alımı yapmaktadır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve başvuru linki verilmiştir. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 13.04.2020, 12:32
Türk Hava Yolları En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Türk Hava Yolları iş ilanlarında personel alımı pozisyonları bölüm sorumlusu, ofis görevlisi, müşteri temsilcisi ve bakım personeli alımlarında ilana çıkan THY başvuruları almaktadır.

Adaylar başvurularını nasıl yapacak; THY kariyer sayfası üzerinden yayınladığı ilan ilana göre başvurular THY resmi internet üzerinden başvurular yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvuru linki sayfa sonunda verilmiştir.

Başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, en az lise, önlisans ve lisans mezunu olması, 18 ila 40 yaş aralığında olması, askerlikle ilgili şartları taşıyor olması, ilgili unvanda yabancı dile sahip olması gerekmektedir.

Ayrıca sağlık kontrollerinden olumlu sonuç alması ve özel şartlar arasında yer alan yaş şartlarını taşıyor olması gerekiyor. Başvurular yeteri kadar alındığı taktirde THY başvuru linkini kapatmaktadır.

Türk Hava Yolları iş başvurusu için linke inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Memo 1 yıl önce
Arkadaşlar 72 /4 askerlik yaptım alınan karala 4ay10gun askerlik uzadı dolayısıyle öncelikli idik resmi gazetede yayınlandı ama torpil olmayınca kamu yerinegiremedik bu arada on lisans mezunuyum diploma biyana zaten faydası da olmadı yaş olmuş 48 medet umuyoruz henüz ve yine issiziz 40 ayak oyuncak gibi kullanırım sanırım iş bulma durumumuzda çok zayıf herkese bol şans dilerim
Orhan 1 yıl önce
Nerede koydun link i koydun
Aydın Çınar 1 yıl önce
Beden işçisiyim ne olsa yaparım 0536 975 7289
Levent bu işe ihtiyacım var herşeyim tamdır hiçbir sıkıntım yoktur 1 yıl önce
Levent Türk bütün herşey tamdır askerlik falan yaptım sigara içmiyorum alkol yok