Türk Hava Yolları En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Türk Hava Yolları çalışan alımı yapılması için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı ilanlarında çağrı merkezi hizmetleri birimlerinde çalıştırılmak üzere AssisT birimlerine çağrı operatörü alımı yapılacağı bildirildi.

Kamu Personeli Alımı 18.11.2020, 09:31 19.11.2020, 10:04
Türk Hava Yolları En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Türk Hava Yolları En Az Lise Mezunu Personel Alımı

Türk Hava Yolları çalışan alımı yapılması için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı ilanlarında çağrı merkezi hizmetleri birimlerinde çalıştırılmak üzere AssisT birimlerine çağrı operatörü alımı yapılacağı bildirildi. 

BAŞVURU ŞEKLİ

İlana başvuru yapmak isteyen bütün adayların aşağıda bulunan internet sitesine gitmesi gerekiyor.

https://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&kw=thy&pfji=2550873,2550882&fse=True

Linki kopyalayın ve yeni sekmede açın. Daha sonra açılmış olan sayfada başvuru yapmak istediğiniz kadroyu seçerek özgeçmiş oluşturup başvuru yapın.

Çağrı merkezlerinde görevlendirilmek üzere THY projesinde çalıştırılacak personellerde aranan başvuru şartları aşağıdadır.

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Ankara-Fransızca Müşteri Temsilcisi (Thy Projesi)

2. Ankara-İngilizce Müşteri Temsilcisi (Thy Projesi)

3. Ankara-İspanyolca Müşteri Temsilcisi (Thy Projesi)

4. İzmir - Thy Yabancı Dil Müşteri Temsilcisi

5. Almanca Müşteri Temsilcisi

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. THY Dil Müşteri Temsilcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. THY Dil Müşteri Temsilcisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. THY Dil Müşteri Temsilcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. THY Dil Müşteri Temsilcisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. THY Dil Müşteri Temsilcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. THY Dil Müşteri Temsilcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. THY Dil Müşteri Temsilcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. THY Dil Müşteri Temsilcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. THY Dil Müşteri Temsilcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. THY Dil Müşteri Temsilcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. THY Dil Müşteri Temsilcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - THY Dil Müşteri Temsilcisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - THY Dil Müşteri Temsilcisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - THY Dil Müşteri Temsilcisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)