Türk Hava Yolları 14 Farklı İlan İle Personel Alımı Yapıyor

THY yayımlamış olduğu 14 farklı ilan ile personel alınacağını duyurdu. Personel alımı hangi pozisyonlarda şartları ve detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 05.06.2019, 16:20 06.06.2019, 17:11
Türk Hava Yolları 14 Farklı İlan İle Personel Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları yayımlamış olduğu 14 farklı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlar ise şöyle sıralandı: mühendis, uçak bakım  teknisyen, yazılım test uzmanı, net frontend geliştirme uzman, BT sistem uzmanı, BT network ve güvenlik teknisyeni, java uygulama ve altyapı geliştirme uzmanı. Her bir pozisyon için özel başvuru şartları bulunuyor, dolayısıyla ilanın detaylı bir şekilde incelenerek başvuru yapılmasında fayda görülmektedir. 1 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurular yapılıyor. 13 Temmuz 2019 tarihinde ise uygulamalı sınav yapılmaktadır. Sınavdan başarılı olan adaylar istihdamı yapılacak.

Türk Hava Yolları alacağı personeller ile personel sayısını 8 bin’in üzerine çıkacak. Yeni havalimanının açılması ile birlikte personel ihtiyacı daha da çok artan THY aynı zamanda filosunu da genişletmeye devam etmekte. Yeni uçak siparişi veren THY böylelikle sefer sayılarını da artırmış olacak.

Dünyada yaşanan havacılık rekabetinde THY daha da yukarılara çıkmak için hizmetlerini ve filosunu genişletmektedir. Bu nedenle deneyimli ve başarılı personellere olan ihtiyacı da her geçen gün artarak devam ediyor. Özellikle gençlerin istihdam edilmesi için büyük bir fırsat teşkil ederken bu ilanlara çok sayıda genç vatandaşımızın da başvuru yapacağı tahmin edilmektedir.

THY personel alımları başvurusu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)