Türk Ekonomi Bankası Çağrı personeli Alımı

Banka birimlerinde istihdam edilmek için personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Türk Ekonomi Bankası bünyesinde görevlendirilmek üzere Çağrı personeli Alımı yapılacağı belirtildi.

Kamu Personeli Alımı 05.11.2020, 14:48 06.11.2020, 00:07
Türk Ekonomi Bankası Çağrı personeli Alımı

Türk Ekonomi Bankası Çağrı personeli Alımı

Banka birimlerinde istihdam edilmek için personel alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Türk Ekonomi Bankası bünyesinde görevlendirilmek üzere Çağrı personeli Alımı yapılacağı belirtildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

TEB Çağrı personeli Alımı ilanlarına son başvuru tarihi 11.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvurmak isteyen bütün bay ve bayan adaylar aşağıda bulunmakta olan link üstünden başvuru işlemlerini yapabilirler. Başvuru işlemlerini yapmadan önce kariyer internet sitesine üye olmanız gerekmekte.

İstanbul başvuru linki aşağıdadır

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1200728

Antalya başvuru linki aşağıdadır

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1755563

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak olan kişilerin diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak olan kişilerin yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak olan kişilerin için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak olan kişilerin görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak olan kişilerin sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak olan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak olan kişilerin hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TEB Çağrı merkezi görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TEB Çağrı merkezi görevlisi ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)