Türk Akreditasyon Kurumu 27 Sözleşmeli Personel Alımı

Yayınlanan ilana göre Türk Akreditasyon Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 27 sözleşmeli personel alımı başlamıştır. İlgilenen adayların başvuru tarihi, başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 14.02.2020, 02:13
Türk Akreditasyon Kurumu 27 Sözleşmeli Personel Alımı

Türk Akreditasyon Kurumu tarafından alınacak personel unvanları arasında 17 kişi uzman yardımcısı 10 kişi ise personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgili adayların son başvuru tarihi 25 Şubat 2020 tarihinde sona erecektir. Alımlar 657 sayılı devlet memurları kanunun 48 inci maddesindeki şartları taşıyor olması ve 2018 ile 2019 KPSS sınavından en az puan türünden kılavuzda belirtilen puana sahip olan adayların başvuruları kabul edilmektedir.

İlgili adaylar için aşağıda uzman yardımcılığı sınav giriş bilgileri öğrenim durumu, atama yapılacak kadro sayısı, KPSS puan türü, KPSS puanı ve unvanlar aşağıda resimli olarak verilmiştir.

İdari personel alımı için unvanlar, öğrenim durumu, kadro sayısı, 2018 yılı KPSS puan türü ve puanı ile sınav değerlendirme puan tablosu resimli olarak aşağıda verilmiştir. Diğer başvuru şartları ve genel bilgiler aşağıda ilan kılavuzunda verilmiştir.

Türk Akreditasyon Kurumu 27 sözleşmeli personel alımı ilan kılavuzu TIKLAYINIZ.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)