Turgutlu Ticaret Odası Bay Bayan Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan ilana göre Turgutlu Ticaret Odası Başkanlığında istihdam edilmek üzere bay ve bayan adaylar arasından kamu personeli alımı yapılmaktadır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 04.02.2020, 00:37
Turgutlu Ticaret Odası Bay Bayan Kamu Personeli Alımı

Ticaret Odası Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre istihdam edilecek kamu personelleri 4857 sayılı iş kanununa göre sözleşme yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacak kamu personelleri yazılı ve sözlü sınava tabi tutulacak olup başvuru detayları aşağıda verilmiştir.

Genel başvuru şartları neler; Kamu personeli alımı için aranan niteliklerde olması, yazılı ve sözlü sınavdan başarılı olması, istenilen belgeleri 21 Şubat 2020 tarihi mesai bitimine kadar Turgutlu Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığı Genel Sekreterliğe şahsen ulaştırması gerekmektedir.

Aranan özellik ve nitelikler neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 35 yaşından gün almamış olması, Akıcı İngilizce bilmesi ve yazması, Seyahat engelinin olmaması, 4 yıllık üniversite bölümlerinden mezunu olması, Ticaret odalarından istifa veya farklı nedenlerden dolayı ayrılmamış olması, Veritabanı ve Network sistemlerine hakim olması ve iyi derecede bilgisayar kullanıyor olanların başvuruları kabul edilecektir.

Adaylardan istenilen belgeler Özgeçmiş fotoğraflı olması, Nüfus cüzdanı sureti ve Diploma süreti veya onaylı fotokopisi istenmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)