Turgut Özal Araştırma Hastanesi 9 Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan ilana göre Malatya Turgut Özal Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu adaylardan 9 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İlgili adayların unvanları başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.01.2020, 15:04 06.01.2020, 15:07
Turgut Özal Araştırma Hastanesi 9 Kamu Personeli Alımı

Malatya Turgut Özal Araştırma Hastanesi kamu personeli alımı unvanları; Mühendis, Mimar, Çözümleyici sistem programcısı, tekniker, şoför, aşçı ve büro personeli alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Yayımlanan ilan kapsamında alımlar her unvan için farklı farklı genel ve özel başvuru şartlarının yanı sıra öğrenim şartları da bulunmaktadır. İlgili adaylar için başvurular 6 Ocak 2020 tarihinde başlamış olup 20 Ocak 2020 tarihinde sona ereceği ilan edilmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda resimli olarak başvuru şartları, öğrenim şartları, KPSS şartları verilmiştir.

Başvuru adresi olarak Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı adresine 20 Ocak 2020 tarihine kadar şahsen yapılacağı duyurulmuştur. Ayrıca başvuruya lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurularını yapabilir.

Turgut Özal Araştırma Hastanesi kamu personeli alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
İlyas yıldırım 1 yıl önce
Mrhabalr ben istanbul sultangazide ikamet etmekdeyim yızde 46 engelliyim kamuda calısmak istiyorum