Tüpraş Lise Mezunu Personeller Alacak

Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim şirketi (TÜPRAŞ) tarafından yapılan açıklama ile şirketin Batman Rafinerisi bünyesine en az lise mezunu personeller alınacak.

Kamu Personeli Alımı 14.02.2019, 10:29 14.02.2019, 15:23
Tüpraş Lise Mezunu Personeller Alacak

TÜPRAŞ tarafından yapılan duyuru ile bünyesinde bulunan Batman Rafinerisinde görevlendirilmek üzere Meslek Yüksekokulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı liselerden mezun personel alımı yapılacak.

Yapılan açıklama ile Türkiye Petrol Rafinerileri Anonim Şirketinin Batman rafinerisi bünyesine alınacak en az lise mezunu personellerin aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir.

Adayların Meslek Yüksek Okulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı Liselerin Elektrik, Elektrik- Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Mekanik, Endüstriyel Otomasyon, Gemi Makineleri, Hidrolik ve Pnömatik, Makine, Makine Ressamlığı, Makine-Resim-Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal, Metalürji, Metalürji Malzeme, Kimya, Petrokimya, Rafineri ve Petrokimya, Proses, Tesviye, Torna Tesviye, Enerji, Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı, İnşaat, Kaynak bölümlerinden mezun olmaları.

Üç lü vardiya düzeninde çalışmayı kabul etmesi, 1990 ve sonrasında doğmuş olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin bulunmaması, kadın erkek adaylar için rafineri saha şartlarında çalışmaya istekli kişiler olması, çok tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, son 1 yıl içerisinde Tüpraş bünyesinde yapılan sınavlara katılmamış olması,

Başvuracak adayların kapalı mekan dar alan ve yüksekte çalışmaya engeli bulunmaması, işe alınması halinde Batmanda ikamet edebilmesi ve MC Office programı kullanabilen ve İngilizce bilen adaylar tercih edilecek.

Başvurmak isteyen adayların en geç 28 Şubat 2019 tarihine kadar Tüpraş web sitesi üzerinden Batman Rafinerisi ilanına başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru sonrasında adaylar sms ve e posta yoluyla bilgilendirilecekler. 
 
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Murat kavrak 2 yıl önce
Ibb sezonluk işçiyim bir ay sonra issizim
Ahmet gul 2 yıl önce
Alım daha varmi
ahmetkartal 2 yıl önce