TÜPRAŞ En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alıyor

Tüpraş tarafından yayımlanan ilana göre en az lise mezunu güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. KPSS şartsız Tüpraş güvenlik görevlisi başvuru şartları neler, kimlerin başvurusu kabul edilmektedir. Güvenlik görevlisi alımı detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 06.10.2019, 05:25
TÜPRAŞ En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alıyor

Yayımlanmış olan ilana göre Tüpraş özel güvenlik görevlisi alımı KPSS şartı aranmaksızın güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları neler. İlgili adaylar için başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

İlana göre Türkiye Petrol Rafineri başında hizmet vermek amacıyla özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlgili adaylar için son başvuru tarihi olan 11 Ekim 2019 tarihi olarak ilan edilmiştir. Alım şehri olarak Kırıkkale rafinerisinde görevlendirilecek olan özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvuruya en az lise mezunu adayların başvuruları kabul edilecektir. Tercih edilen öğrenim şartı özel güvenlik ve koruma Meslek Yüksek Okulu mezunu adaylar arasından alımların yapılacağı duyurulmuş olup silahlı özel güvenlik kartının bulunması gerekiyor.

Tüpraş özel güvenlik koruma personeli şartları arasında; Bu şart erkekler için en az 1,75 cm kadınlar için 1,65 cm'dir. Deneyim şartı da arayan Tüpraş, en az 3 yıl özel güvenlik görevlisi yapan adayları tercih edeceğini duyurmuştur.

Yaş şartını Tüpraş özel güvenlik koruma personeli alımı için; 1991 ve sonrası doğumlu olan adayları tercih edecekken başvuruları Türkiye geneli yapıp başvurusu olumlu sonuçlanması halinde sürekli olarak Kırıkkale’de ikamet edebilecek personeli alınacağı ilan edilmiştir.

Yayımlanan ilanda bir diğer şart da MS Office programlarını kullanabilme kabiliyetinin olmasıdır. Başvuruların en geç 11 Ekim 2019 saat 24.00’a kadar Tüpraş resmi internet sitesinden Kırıkkale Rafinerisi Özel Güvenlik İlanına yapılması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
DİLBER 2 yıl önce
Soruyorum size siz işe almazsanız diğeri işe almazsa bu tercube deneyim nerden OLACAK kursu mu var sınavı mı en büyük sorunlardan biri yaş sınırı zaten
Esra 2 yıl önce
Nasıl ise alinilmaz öğretiyorlar sagolsunlar
Kamil 2 yıl önce
Bunlar hepsi dogustan tecrubeli bide cocuk istiyorlarr
Emre 2 yıl önce
şartların tamamı haberde yazılı
Mehmet SIddık İzgi 2 yıl önce
7 yıldır özel güvenlik görevlisi olarak görev yapmaktayim tlf:05372464907