TÜLOMSAŞ Eski Hükümlü Personel Alımı Yapacaktır

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş Genel Müdürlüğü, eski hükümlü veya terör mağduru niteliğinde olan işçi alımı ve personel alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 26.08.2019, 07:40
TÜLOMSAŞ Eski Hükümlü Personel Alımı Yapacaktır

Kamu kurum ve kuruluşlarında hemen her pozisyona ve birime, gerekli unvanlar ve insan kaynakları birimlerinde tespit edilen kontenjanlar dahilinde gerçekleştirilmesi gündem alınan personel alımı ve işçi alımı istihdam süreçleri için ilanlar yayımlanmaya devaö ediyor.

TÜLOMSAŞ Personel Alıyor

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre ilgili istihdam süreçleri kapsamında Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş Genel Müdürlüğüne (TÜLOMSAŞ)  personel alımı ve işçi alımı yapılacağı bilgisi ilan edilmektedir.

Unvan ve Kontenjanlar

TÜLOMSAŞ bünyesinde görevlendirilmek için istihdam edilecek personellerin unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan detaylara göre alımların; 2kişilik kontenjan ile sınırlı olmak koşulu ile Proses İşçisi unvanı ile yapılacağı bildirildi.

Başvuru Şartları

TÜLOMSAŞ Personel Alımı kapsamında proses işçisi olarak görevlendirilmek üzere başvuru yapacak olan adayların Makine, İş Makineleri, Makine Yağları Ve Yağlama Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Makine, Termik Santral Makineleri bölümünden olmaları gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapacak olan adayların Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan vatandaşlardan olmaları şartı aranmaktadır.

Başvuru Süreci

Başvuru Yapacak olan adayların Türkiye İş Kurumu internet sitesinde 26.08.2019 -30.08.2019 tarihleri arasında yayımlanacak olan ilana doğrudan, online olarak ve şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
İsa 12 ay önce
Ya arkadaş benim anlamadım şu illa ki bi yere girmek için tmy veya hükümlü olmak mı lazım ya.10 yıl oldu termik santraller makine bölümü mezunuyum bi yere yerleşemedim ben ya.yazıklar olsun böyle sisteme.sağlıklı sağlam olanın işe girmeye hakkı yok mu bu memlekette
Murat 12 ay önce
Boş konusma senin okudugun okulu biz dört duvar arasinda okuduk sen dısarda oldugun halde bir baltaya sap olamamissin
Murat 12 ay önce
Boş konusma senin okudugun okulu biz dört duvar arasinda okuduk sen dısarda oldugun halde bir baltaya sap olamamissin