TÜBİTAK Yüksek Maaşla 9 İşçi Alımı

TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü tarafından yayınlanan ilana göre yüksek maaşla 9 sürekli işçi alımı yayınlamıştır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.05.2020, 02:56
TÜBİTAK Yüksek Maaşla 9 İşçi Alımı

TÜBİTAK BİLGEM yayınladığı ilan ile Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü Kocaeli adresinde istihdam edilmek üzere yüksek maaşla 9 sürekli işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgilenen adayların başvuru şartları, unvanları ve detayları aşağıda verilmiştir.

Başvuruda bulunacak adaylar; Yükseköğretim kurumlarının önlisans eğitimi veren Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Makine Bölümü, Bilgisayar Teknolojisi ve Kimya Teknolojisi bölümlerinden mezun olanların başvuruları kabul edilmektedir.

İlgili adaylar 1 Ocak 1994 sonrası doğmuş olması, Gebze, İstanbul-Anadolu veya İzmit’te ikamet ediyor olması gerekmektedir. Başvurular online olarak yapılacak olup son başvuru tarihi 27 Mayıs 2020 tarihi olarak ilan edilmiştir. İlgili adaylar için ilan kılavuzunu resimli olarak aşağıda verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)