TÜBİTAK ve Üniversite 23 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

TÜBİTAK ve Üniversite yayımladığı ilanlar ile 23 sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup 5 – 12 Kasım 2019 tarihlerinde başvurular sona ermektedir. Tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.10.2019, 15:28 22.10.2019, 19:26
TÜBİTAK ve Üniversite 23 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

Yayımlanan ilanlar kapsamında TÜBİTAK BİLGEM Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsünde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 16 kamu personeli alımı yapacağı duyuruldu. İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesinde 7 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

TÜBİTAK BİLGEM Enstitüsü mikroçip üretiminde yetiştirilmek, test ve kılıflama sorumlusu olacağı duyuruldu. İlgili adaylar önlisans mezunlarından alınacak olup elektrik, elektronik teknolojisi, bilgisayar teknolojisi ve kimya teknolojileri bölümlerinden mezun olması, 01.01.1994 sonrası doğmuş olması, 4:00 not ortalaması üzerinden en az 2:50 mezuniyet ortalamasına sahip olması, sigara içmiyor olması gerekmektedir.

İş başvurusu için TÜBİTAK resmi web sitesine üye olduktan sonra ilanlar alanına (TBTK.BİLGEM.UEKAE.2019-3.1) kodu ile başvurunuzu yapabilirsiniz. İkamet şartı ise İstanbul/Anadolu, Gebze veya İzmit’ te oturma şartı aranmaktadır. Başvuru son tarihi 12 Kasım 2019 tarihi itibariyle sona erecektir.

İstanbul Cerrah Paşa Üniversitesi yayımlamış olduğu ilan ile 5 kişi yazılım geliştirme uzmanı ve 2 kişi sistem uzmanı alımı toplamda 7 kişi alınacağı duyuruldu. İlgili adaylar üniversitenin sözleşmeli bilişim personeli iş talep formunu doldurup fotoğraf ve imzalı şekilde şahsen veya Cerrah Paşa Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına veya Avcılar/İSTANUL adresine posta yolu ile başvurularını 5 Kasım 2019 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

Üniversite sözleşmeli bilişim personeli alımı öğrenim şartları: Elektrik ve elektronik mühendisliği, Bilgisayar mühendisliği, Endüstri mühendisliği, yazılım mühendisliği ve elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olma şartının yanı sıra 2018 KPSS P3 sınav puan türünden taban puan 70 ne kadar yüksek olursa avantajlı hale gelecektir.

İstanbul Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alımı kılavuzunu tıklayın.

TÜBİTAK sözleşmeli kamu personeli alımı kılavzunu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)