TÜBİTAK ve MKE Kamu Personeli Alımı Duyuruldu

TÜBİTAK Kocaeli ve MKE Çankırı lise ve önlisans düzeyinde kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Son başvuru tarihi her iki kurum içinde 24 Ekim 2018 olarak açıklanan alıma başvurular başladı.

TÜBİTAK ve MKE Kamu Personeli Alımı Duyuruldu

TÜBİTAK elektrik teknisyeni 1 kişi için elektrik, elektronik, elektronik teknolojisi, endüstriyel elektronik ve elektrik – elektronik bölümlerinden meslek yüksek okulu önlisans mezunu olmak ve kamu personeli seçme sınavı EKPSS girmiş olmak şartı vardır. Bu ilana engelli adaylar başvuru yapabilirler. Teknisyen olarak çalışacak adaylar: elektrik kuvvetli akım veya zayıf akım sistemlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi olması, mevcut otomasyon sistemlerinin kontrolünü yaparak işletilmesini sağlaması, tercihen EKAD belgesine sahip olması, temel düzeyde Microsoft Office programlarını kullanabilmesi, azla mesai yapmaya engel bir durum olmaması gerekmektedir.

Başvuracak adayların son başvuru tarihi olan 24 ekim 2018 tarihine kadar İş İlan No (00004687691) ile işkur sitesinden müracaat etmleri gerekmektedir.

MKE genel müdürlüğü ( kamu gurubu ) çankırı iline kişisel durumu tmy (terörle mücadelede yaralanan) olanların başvuru yapabileceği makina teknolojisi teknisyeni 1 kişi alımı için lise ve dengi bir okulun CNC makine bölümü mezunu olma şartı vardır. Ayrıca KPSSP94 sınavından 1 puanının olması gerekmektedir. Başvurmak isteyen adayların İş İlan No (00004687942) ile 24 ekim 2018 tarihine kadar işkur sitesi üzerinden müracaat etmesi gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE