TÜBİTAK Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

2 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan başvuru kılavuzuna göre TÜBİTAK BİLGEM tarafından Kamu Personeli alımı yapılıyor. Başvuruda bulunacak adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde...

Kamu Personeli Alımı 02.01.2020, 13:46 05.01.2020, 23:51
TÜBİTAK Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM Kurumsal Kaynak Başkanlığı tarafından, 2 Ocak 2020 tarihli resmi ilana göre 1 adet uzman yardımcı alınacaktır. Yayımlanan Kılavuza göre 1 Kişi KOCAELİ Gebze de istihdam edilecektir.

Aranan Şartlar: Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık örgün lisans eğitimi veren Endüstri Mühendisliği İşletme Mühendisliği, Matematik, İstatistik, Ekonometri, İktisat veya İşletme bölümlerinden birini bitirmiş olmak. Son başvuru tarihi itibari ile 30 yaşından gün almamış olmak Adayın aşağıda belirtilen konularda bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olması tercih sebebidir. Finansal konulara ilişkin raporlamalar konusunda tecrübe sahibi olmak. Süreç analizi yapmak ve iyileştirme önerileri konusunda tecrübe sahibi olmak. Microsoft Office uygulamalarına hâkim olmak.

İstatistik, Matematik ve Analitik becerilere sahip olmak. Mali konularda bilgi sahibi olmak. ERP programına konusunda tecrübe sahibi olmak. Başvurular; en geç 23 Ocak 2020 tarihine kadar www.bilgem.tubitak.gov.tr müracaat edilebilir. TÜBİTAK Bilgem Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Yorumlar (8)
Kerem 3 hafta önce
Teşekkürler paylaşımınız için
Mehmet Fatih 3 hafta önce
Beklediğim ilan. İlanınız için çok sağolun...
Esra 3 hafta önce
Teşekkürler siteniz için. Kısa sürede iş ilanlarından haberdar olabiliyorum
Betül 3 hafta önce
Süper insAllah hayırlı olur
Elvan Aslan 3 hafta önce
Hayırlısı olsun
Taner 3 hafta önce
Süper devamını bekliyoruz
Sevgi argun yıldırım 3 hafta önce
Teşekkür ederim canım benim gençlerimize bir nebzede olsa yardımcı olduğun için tekrar teşekkür ederim faydalı işler yapmak zaten senin işin
Seldağ 3 hafta önce
Böyle önemli bilgilerden bizi haberdar ettiğiniz için sonsuz teşekkürler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@