TÜBİTAK Sivil Memur Alımı Yapılıyor

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafında sivil memur alımı yapılacağı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. Memur alımı için gereken şartlar neler, tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 15.10.2019, 10:11 15.10.2019, 10:12
TÜBİTAK Sivil Memur Alımı Yapılıyor

TÜBİTAK tarafından uhdesinde istihdam edilmek üzere sivil memur alımı ilanı resmi gazetede duyuruldu. TÜBİTAK Marmara araştırma merkezi sivil memuru alımı Teknisyen ve Tekniker ile diğer kadro Kocaeli ilinde istihdam edileceği ilan edilmiştir. Bunun yanı sıra sivil savunma ve itfaiyecilik biriminde görevlendirilecektir.

Sivil memur alımı genel şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, öğrenim şartlarına haiz olması, 18 yaşını doldurmuş olması, askerlikle ilişiğinin bulunmaması, kamu haklarından mahrum olmaması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonucun çıkması, vardiyalı çalışma sistemine en gel bir durumunun bulunmaması, sivil savunmada 3 yıl deneyim sahibi olması SGK belgesiyle belgelemek, Microsoft ofis programlarını iyi derecede biliyor olması ve Kocaeli İli Gebze veya Darıca ilçelerinde ikamet etmesi istenmektedir. Aşağıda resimde görüldüğü gibi ilan detaylı şekilde açıklanmıştır.

Sivil memur ilan detayları; Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adayların başvuruları başlamış olup başvuruya haiz olan adaylar “ www.tubitak.gov.tr “ ile iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Türkiye İş Kurumu üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

TÜBİTAK memur alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)