TÜBİTAK Personel Alımı Yapıyor

Yayınlanan ilanlar ile TÜBİTAK ve Kuruma bağlı enstitülere Kamu Personeli olarak 15 kişi istihdam edilecektir. Başvurular 1 Ocak 2019 Tarihine kadar devam edecektir.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2018, 13:55 11.12.2018, 14:14
TÜBİTAK Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı: TÜBİTAK marmara araştırma merkezine (MAM) bağlı; malzeme enstitüsü (MA), çevre ve temiz üretim enstitüsü (ÇTÜE), kurumsal gelişim başkan yardımcılığı (BYKG) ile bilişim ve bilgi güvenliği ileri teknolojiler araştırma merkezine (BİLGEM) bağlı işyeri sağlık ve güvenlik biriminde (İSG) görev yapmak üzere proje personeli (araştırmacı - teknisyen), uzman yardımcısı, uzman ve işyeri hekimi alınacaktır.

Kamu Personeli Alımı istihdam edilecek personeller Kocaeli ve Ankara adreslerinde istihdam edilecektir. Alınacak Personeller Ünvan olarak AR-GE personeli, Teknisyen, Uzman, Uzman Yardımcısı ve İş Yeri Hekimi olarak görevlendirileceklerdir. Başvuru son tarihi olarak 1 Ocak 2019 olarak yayınlanmıştır. Devlet Memuru Alımı başvuracak adayların ön lisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumun internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları yapacak adaylar TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirilecektir.

15 kamu personeli alimi kilavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
fatıh polat 1 yıl önce
işsizim iş istıyoyum
sibel 1 yıl önce
saglik bakanlıgindan da bekliyoruz Ankara ve ilceler icin alimlar gecici olmamali daimi olmalı buna bir cözum bulunmali gecici olarak nereye kadr hic bir yerde is yok alim yok zor durumdayız
Ayşe 1 yıl önce
Yaş sınırı ne ya!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@