TÜBİTAK Memur Alımı! Resmi Gazete Duyurusu

Resmi Gazete ile duyurulan TÜBİTAK Başkanlığında istihdam edilmek üzere memur alımı yapılacağı duyuruldu. İlgili adayların başvuru şartları ve detayları haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 08.01.2020, 10:10
TÜBİTAK Memur Alımı! Resmi Gazete Duyurusu

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Başkanlığında istihdam etmek üzere Remi Gazete üzerinden memuru alımı ilanına çıkmıştır. İlgili adayların başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

Başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Görevini yaparken her hangi bir sağlık probleminin bulunmaması, 01 Ocak 1990 tarihinden sonra doğmuş olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullana bilmesi, Tek düzen hesap hakkında bilgi sahibi olması, Devlet Muhasebe ve Genel Muhasebe konularına hakim olması, 657 sayılı devlet memurlarının 48 maddesinde geçen ilk atama koşullarını taşıyor olması gerekmektedir. Alınacak personellere ait bilgiler aşağıda tablo şeklinde verilmiştir.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı memur alımı ilanları resmi web sitemizde yayınlanmaktadır. İş başvurusu ise İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)