TÜBİTAK Marmara 3 Koruma Memuru Alımı Yapıyor

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK), Marmara Araştırma Merkezinde görevlendirmek üzere 3 daimi personel alımı yapacağını duyurdu. Alımı yapılacak personellerin kadrosu koruma memuru olacakken toplamda 3 memur alınacağı ifade edildi. Son başvuru tarihinin 04.10.2019 olduğu ilana başvurular başladı. İşte tüm detaylar.

Kamu Personeli Alımı 30.09.2019, 09:00 30.09.2019, 09:50
TÜBİTAK Marmara 3 Koruma Memuru Alımı Yapıyor

Geçtiğimiz günlerde de koruma memuru alımı yapacak olan TÜBİTAK, bu kez de Marmara Araştırma Merkezinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 3 kişinin istihdam edileceği ilanda başvurusu kabul edilip de göreve başlayacaklar Kocaeli il sınırında TÜBİTAK'ın Marmara Araştırma Merkezinde koruma memuru olacağı ifade edildi.

TÜBİTAK'ın alım yapacağı ilanda adaylardan aranan şartlardan biri öğrenim durumudur. Üniversitelerin en az 2 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olunma şartı vardır. Bu da demek oluyor ki ilana lise mezunları başvuramayacaktır. En az önlisans mezunlarının başvuracağı ilana başvuracak adayın silahlı özel güvenlik sertifikasına da sahip olunması gerekmektedir.

Alım ilanına göre aranan şartlardan bir diğeri ise deneyim şartıdır. İlana göre, 3 koruma memuru alımına başvurmak için en az 2 yıl özel güvenlik görevlisi olarak çalışmış olma şartı vardır. Bu şartı sağlayan adaylar, Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan alacakları belge ile şartı sağladıklarını kanıtlamak zorundadırlar.

İlanda aranılan özelliklerden bir diğeri ise yaş şartıdır. İlana başvurmak isteyen aday son başvuru tarihi itibariyle 28 yaşını doldurmaması gerekmektedir. Kamu personeli alım ilanında duyurulan bir diğer şart ise ikamet şartıdır. Bu ilana göre başvuruda bulunacak adayın Kocaeli'nin Darıca ya da Gebze ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir. İşte ilanın detayları:

İlana başvurmak isteyen adaylar, İŞKUR üzerinden başvuru yapacaklardır. İŞKUR'un E-şube sitesine giriş yaptıktan sonra iş ilanları bölümünden ilgili ilanı bularak başvuru yapılacaktır. İlanla ilgili tüm duyuru ve detaylar daha sonra sitemizde ve TÜBİTAK'ın internet sitesinde yer alacaktır.

TÜBİTAK 3 koruma memuru alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)