TÜBİTAK MAM KTE Proje Personeli Alımı Duyuruldu

TÜBİTAK MAM KTE Yayınlanan ilan göre Ar-Ge Personeli Araştımacı olarak 3 kişi alımı yapacağını duyurdu. Diğer Şartlara ve başvuru yollarına ulaşabilirsiniz. Son başvuru Tarihi 29 Ekim 2018 Tarihi olarak açıklandı.

TÜBİTAK MAM KTE Proje Personeli Alımı Duyuruldu

TÜBİTAK MAM Kimyasal Teknoloji Enstitüsünde yürütülmekte olan Projeler kapsamında Kimyasal Test – Analiz yöntemlerinin ve Analitik metod geliştirme konusunda görev alacak  1 kişi aranan şartlar: en az 4 yıllık Lisans Eğitimi veren Yükseköğretim kurumlarının Kimya Bölümünden Mezun olmak, Analitik – Organik Kimya alanında Yüksek Lisans derecesine sahip olmak, Analiz Metodu geliştirebilecek ve Değerlendirebilecek detaylı bilgiye sahip olmak ve Organik Sentez Konusunda Deneyim Sahibi olmak.

Ar – Ge Personeli 1 Kişi alımı için: Yüksek Öğretim Kurumlarından en az 4 yıllık Fizik, Kimya, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Mezunu olmak ayrıca Alanında Yüksek Lisans Derecesine sahip olmak, Şartı vardır.

Ar – Ge Personeli 1 Kişi alımı için: Lisans derecesinde eğitim veren Kurumların en az 4 yıllık Kimya Mühendisliği veya Kimya ve Süreç Mühendisliği Bölümlerinin birinden Mezun olmak ayrıca Kimyasal Prosesler alanında en az 2 yıllık Mesleki tecrübeye sahip olmak şartı aranmaktadır.

Kurumun Resmi internet sitesi üzerinden iş Başvuru Sistemine kayıt olunması yoluyla yapılacak alıma adayların Başvuru için Özgeçmiş Bölümünde istenilen tüm Evrakları Sisteme Elektronik Ortamda eklenmesi ve Referans Kodu saçilerek başvuru yapılması Zorunludur. Çalışma Yeri Kocaeli / Gebze dir.

Diğer Şartlar ve Başvuru Klavuzu için Tıklayın

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 08:02
YORUM EKLE