TÜBİTAK MAM 13 Personel Alımı İlanı Kılavuzu Yayımlandı

TÜBİTAK MAM dahilinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek olan çeşitli unvanlardaki 13 personel alımı için istihdam ilanı kılavuzu yayımlandı. Son başvuru 2 Eylül’de.

Kamu Personeli Alımı 26.08.2019, 08:30
TÜBİTAK MAM 13 Personel Alımı İlanı Kılavuzu Yayımlandı

Türkiye genelinde hem özel sektörde hem de devletin himayesinde çalışmalarına devam eden kurumlarda yapılan hizmetlerde görevlendirilmek üzere, çeşitli birimlerde ve farklı unvanlarda yapılan personel alımı ve işçi alımı istihdam süreçleri devam ediyor.

TÜBİTAK MAM Personel Alımı

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre farklı unvan ve kontenjanlarda olmak üzere; TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü İle Ulusal Gözlemevi Müdürlüğü bünyesinde Görev Yapmak Üzere personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Unvan ve Kontenjanlar

TÜBİTAK MAM bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımı detayları için verilen kontenjan ve unvan bilgilerine göre alımların; 1 Teknisyen, 2 Usta, 6 Engelli kadrosu için Teknisyen veya Tekniker, 4 Memur alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

1 Teknisyen veya Tekniker alımı için başvuru yapacak olan adayların; Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Teknik veya Endüstri MYO mezunu olmaları gerekmektedir. Alımlar Ankara bölgesinde yapılacaktır.

2 Usta alımı için başvuru yapacak olan adayların Lise veya dengi bir eğitime sahip olmaları gerekmektedir. Alımlar Kocaeli kentinde yapılacaktır.

6 Engelli niteliğindeki Tekniker veya Teknisyen alımı farklı birim ve kentlerde olmak üzere toplamda 6 kontenjanda yapılacak olup, başvuru yapacak olan adayların; 4 kişilik Ankara alımı için, Elektronik Teknolojisi Elektronik Haberleşme Elektronik Haberleşme Teknolojisi Endüstriyel Elektronik Makine bölümü mezuniyeti şartı kriterlerine uygun olmaları gerekmektedir.

1 kişilik Ankara alımı için; İklimlendirme Ve Soğutma İklimlendirme Teknolojisi İklimlendirme Ve Soğutma Teknolojisi Soğutma Tesisatçılığı Soğutma Tesisatı Soğutma Ve Havalandırma bölümü mezuniyeti şartı aranırken; diğer 1 kişilik alım için ise adayların Bilgisayar ve Elektronik alanlarından belirtilen bölümler dahilinde ön lisans eğitimlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

4 kişilik Memur alımı iin başvuru yapacak olan adayların ise; ön lisans mezuniyetine sahip olmaları gerekirken, Özel Güvenlik Ve Koruma, Elektronik, Elektrik, Kontrol Ve Otomasyon, Mekatronik alanlarında mezuniyetlere sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların aşağıdaki kılavuzda yer alan bilgi ve belgelere uygun olarak en geç 2.9.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

TÜBİTAK MAM 13 Personel Alımı İlanı İçin tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)