TÜBİTAK Koruma Memuru Alımı Yapacak!

23 Eylül tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan ilanda Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Silahlı Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olan koruma memuru alımı yapacak. 5 tane korumanın alınacağı ilanda şartlar belli oldu. İşte TÜBİTAK'ın alım yapacağı 5 koruma için aranan şartlar.

Kamu Personeli Alımı 23.09.2019, 00:25 23.09.2019, 13:50
TÜBİTAK Koruma Memuru Alımı Yapacak!

TÜBİTAK, geçtiğimiz günlerde 28 personel alımı yapacağını duyurmuştu. O ilandan sonra gözler yeni alım alıp olmayacağı sorusunun üzerine çevrilmişken beklenen haber bu gece geldi. Yayınlanan ilanda TÜBİTAK 5 tane koruma memuru istihdam edecek. Koruma memuru olmak için aranan şartlar ise şu şekildedir: 

Ankara'da görev yapmak için alınan 5 koruma memuru alımını koruma ve güvenlik müdürlüğü yapıyor. 2 yıl deneyim şartı aranılan ilanda alınacak kişilerin öğrenim düzeyinin en az önlisans düzeyinde olması gerekmektedir. Görevini yapmasında sağlık engeli bulunmayan adayların başvuracağı ilanda 2 yıl çalıştığını belgeleyen SGK'dan alının belgeyi kuruma ibraz etmesi gerekmektedir.

Alım ilanında diğer şartlara bakıldığında, işe alınacak personelin Ankara'da ikamet ediyor olması ve silahlı özel güvenlik sertifikasının olması şartı yer almaktadır. Alım ilanına başvuracak adaylar gerekli koşullar ve süreçleri sağladığı takdirde Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasından (https://esube.iskur.gov.tr) ilana başvuracaklardır.

TÜBİTAK Önlisans Mezunu Koruma Memuru Alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
İşsiz 2 yıl önce
Ya işsiziz diyoruz 2 yıl çalışılmışlığınızı ibraz ediniz diyorsunuz.alooo iş yok iş sesim ulaşıyormu biryerlere