TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı Yapacak

Kamu İşçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda TÜBİTAK kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere araştırmacı alımı ve teknisyen alımı olarak kadrolu Kamu işçisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 30.11.2020, 11:14
TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı Yapacak

TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı Yapacak

Kamu İşçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda TÜBİTAK kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere araştırmacı alımı ve teknisyen alımı olarak kadrolu Kamu işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TÜBİTAK 105 kadrolu kamu işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 14.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen bütün adayların https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr internet adresi üzerinden başvurmaları gerekiyor.

Resmi ilan kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?6059b7eb-a099-4762-9075-db0ee19535b3

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TÜBİTAK Kamu İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TÜBİTAK Kamu İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TÜBİTAK Kamu İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TÜBİTAK Kamu İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TÜBİTAK Kamu İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TÜBİTAK Kamu İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TÜBİTAK Kamu İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TÜBİTAK Kamu İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)