TÜBİTAK Farklı Unvanlarda Kamu Personeli Alımı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından yayınlanan ilan kapsamında bilimsel programlar uzmanı ve bilimsel programlar uzaman yardımcısı kamu personeli alımı yapacaktır. İşte detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 30.06.2020, 00:01
TÜBİTAK Farklı Unvanlarda Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan kamu iş ilanları kapsamında TÜBİTAK sürekli işçi kadrosunda istihdam edilmek üzere bilimsel programlar uzmanı ile bilimsel uzman yardımcısı kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlgilenen adaylar için tüm detaylarıyla aşağıda verilmiştir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması

2- Kamu haklarından mahrum olmaması, 

3- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olması,

4- Anayasal düzene karşı suç işlememiş veya 6 aydan fazla hüküm giymemiş olması,

5- 667 sayılı KHK kapsamında bulunmamış olması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER NELER

Adaylar; Üniversiteye giriş sınav sonuç belgesi (ÖSYM onaylı), Üniversiteye giriş yerleştirme belgesi (ÖSYM onaylı) lisans diploma çıkış belgesi, YÖK mezun belgesi, YDS sonuç belgesi, Deneyimli olanlar (SGK hizmet döküm belgesi), Lisans veya üstü transkript belgesi ve tüm iletişim araçları içerikte olacak şekilde özgeçmiş istenmektedir.

BAŞVURU TARİH VE ŞEKLİ NASIL

İlgili adaylar başvurularını TÜBİTAK resmi web sitesi üzerinden “İş başvuru sistemine kayıt olarak yapacaklardır. Başka iş başvuru yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar için son başvuru tarihi 20 Temmuz 2020 mesai bitimine kadar yapılacağı ilan edilmiştir. Başvuru KILAVUZUNDA tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)