TÜBİTAK Daimi Büro Memuru Alımı Gerçekleştirecek

TÜBİTAK Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Resmi olarak yayınlanmış olan ilanda TÜBİTAK birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu Memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 04.11.2020, 13:22
TÜBİTAK Daimi Büro Memuru Alımı Gerçekleştirecek

TÜBİTAK Daimi Büro Memuru Alımı Gerçekleştirecek

TÜBİTAK Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Resmi olarak yayınlanmış olan ilanda TÜBİTAK birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu Memur alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TÜBİTAK Büro Memuru alımı ilanına son başvuru tarihi 06.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılıyor. Başvurmak isteyen vatandaşlar İŞKUR sitesine şifreleri ile giriş yaptıktan sonra aşağıa bulunan link üzerinden başvuru işlemlerini yapabilirler.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005752873

ÖĞRENİM ŞARTI

Sağlık Hizmetleri Meslek Y.O. İlk ve Acil Yardım bölümü

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TÜBİTAK Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TÜBİTAK Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TÜBİTAK Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TÜBİTAK Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TÜBİTAK Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TÜBİTAK Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TÜBİTAK Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. TÜBİTAK Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TÜBİTAK Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TÜBİTAK Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TÜBİTAK Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TÜBİTAK Büro Memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TÜBİTAK Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TÜBİTAK Büro Memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)