TÜBİTAK Birimlerine Kamu İşçisi Alımı

Kamu İşçisi Alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda TÜBİTAK kurumu kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere araştırmacı alımı ve teknisyen alımı olarak kadrolu Kamu işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 09.12.2020, 12:59 10.12.2020, 00:02
TÜBİTAK Birimlerine Kamu İşçisi Alımı

TÜBİTAK Birimlerine Kamu İşçisi Alımı

Kamu İşçisi Alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda TÜBİTAK kurumu kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere araştırmacı alımı ve teknisyen alımı olarak kadrolu Kamu işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TÜBİTAK kurumu 105 kadrolu kamu işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 14.12.2020 olarak ilan edilmiştir.

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr internet sitesi adresi üstünden başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilan kılavuz linki aşağıda yazılıdır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?6059b7eb-a099-4762-9075-db0ee19535b3

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TÜBİTAK teknisyen alımı Kamu işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)