TUBİTAK Bilgem Personel Alımı

TUBİTAK Bilgem personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda TUBİTAK Bilgem kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet araştırmacı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 19.12.2020, 11:46
TUBİTAK Bilgem Personel Alımı

TUBİTAK Bilgem Personel Alımı

TUBİTAK Bilgem personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda TUBİTAK Bilgem kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet araştırmacı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TUBİTAK Bilgem personel alımı son başvuru tarihi 21.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr adresinden başvurmaları gerekiyor.

Telefon Bilgisi:

0 262 675 3517 - 3820 - 3542

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/42395/tubitak-bilgem-iltaren-21-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TUBİTAK Bilgem personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TUBİTAK Bilgem personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TUBİTAK Bilgem personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TUBİTAK Bilgem personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TUBİTAK Bilgem personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TUBİTAK Bilgem personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TUBİTAK Bilgem personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TUBİTAK Bilgem personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TUBİTAK Bilgem personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TUBİTAK Bilgem personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TUBİTAK Bilgem personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TUBİTAK Bilgem personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TUBİTAK Bilgem personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TUBİTAK Bilgem personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)