TÜBİTAK BİLGEM 40 Kamu Personeli Alımı! 23 Martta Sona Eriyor

Türkiye Bilimsel Araştırmalar Kurumu Başkanlığında istihdam edilmek üzere 40 kamu personeli alımı başvuruları 23 Mart 2020 tarihi Pazartesi günü sona eriyor. İşte tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.03.2020, 01:35
TÜBİTAK BİLGEM 40 Kamu Personeli Alımı! 23 Martta Sona Eriyor

TÜBİTAK BİLGEM kurum dışı ilan ile 40 kamu personeli alımı için yayınlanan ilana göre BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü istihdam edilmek üze 25 kişi Ankara’da (Yazılım Geliştirme Uzmanı) Araştırmacı pozisyonunda 5 kişi Ankara, Arge personeli pozisyonu için 7 kişi Ankara, (Dijital Dönüşüm Uzmanı) 3 kişi istihdam edileceği ilan edilmiştir.

Eğitim ve KPDS UDS YDS Puanı;

Başvuruda bulunacak adayların en az dört yıllık lisans eğitimi veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Enformatik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Endüstri Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Sınav türüne göre 65 ila 70 puan almış olan adaylar arasından alınacaktır.

Genel Başvuru Şartları Neler;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum olmaması, Erkek adaylar için son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış, muaf veya tecilli olması, Anayasal suçlardan dolayı mahkum olmamış olması ve ilan kılavuzunda belirtilen özel şartları taşıyor olması gerekmektedir.

Başvurular  23 Mart 2020 tarihine kadar www.bilgem.tubitak.gov.tr adresine iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak iş başvurusu yapmadan önce sisteme kayıtlı olmanız gerekmektedir. İlan kılavuzuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)