TÜBİTAK 86 Kamu Personeli ve Koruma Güvenlik Alıyor

TÜBİTAK Başkanlığı yayınladığı ilanına göre 86 kamu personeli alınacağını duyurdu. Çeşitli branşlarda alınacak meslekler arasında koruma güvenlik görevlisi de bulunmaktadır. Kimler başvurabilir şartları neler…

TÜBİTAK 86 Kamu Personeli ve Koruma Güvenlik Alıyor

TÜBİTAK Başkanlığı tarafından yayınlanan 86 kamu personeli alımı ilanına göre hangi pozisyonlarda alım yapılacak pozisyonlar: Araştırmacı, şoför, teknik ve destek personelleri teknisyen ve koruma güvenlik görevlisi alınacağını duyurdu.

Adayların başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, kamu haklarından yoksun bulunmamak, erkek adaylar için askerlikle herhangi bir ilişki olmaması, Ankara ilinde istihdam edilecek ve TÜBİTAK bünyesinde görev yapacak.

Her pozisyon için ayrı ayrı özel eğitim şartları bulunmaktadır. Adayların başvuru yapacakları kadroların eğitim şartları aşağıda vereceğimiz kılavuzda iyi bir şekilde incelemelerinde fayda görülmekte.  Ayrıca deneyimli ve bu deneyiminde belgesi ile kanıtlamalı özel şartların içerisinde 2 yıl deneyim tecrübesi aranmaktadır.

Başvurular başlamış olup 6 Mayıs 2019 mesai bitimine kadar devam edecektir. Adayların başvuru esnasında İstenilen belgeleri eksiksiz getirmeleri gerekmektedir. Belgelerini ve bilgilerini eksiksiz yerine getirenler sınav ve sözlü hakkı elde etmiş olacaklar.

Teknisyen başvuru ilan 00004930098 numarayla başvuruda bulunabilirsiniz.

Şoför başvuru ilan 00004930052 veya 00004931644 numarayla başvuruda bulunabilirsiniz.

Koruma güvenlik memuru ilan 00004929712 numarayla başvuruda bulunabilirsiniz.

Büro memuru ilan 00004930012 numarayla başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru esnasında veya sonrasında arşiv araştırmalarında herhangi bir soruşturma veya kovuşturması olan adayların atamaları gerçekleştirilmiş olsa dahi görevinden el çektirilir.

TÜBİTAK kamu personeli alım kılavuzu tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 13:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emriye tokac
Emriye tokac - 4 ay Önce

Cay temizlik isi yokmu ise ihtiyacimvar

ŞAHİN EBİK
ŞAHİN EBİK - 4 ay Önce

Deneyimli Güvenlik Görevlisiyim Orta Okul mezunuyum İş için başvuru yapıyorum.

Bünyamin sade
Bünyamin sade - 4 ay Önce

Şoför sıhhi tesisat kalorifer tesisatı elimden gelen her işi yaparım

pöh
pöh - 3 ay Önce

ya önlisans özel güvenlik ve koruma bölümü mezunuyum ama bir türlü başvurma linkini bulamadım başvuru sayfasına ulaşamadım

Anış Samat
Anış Samat - 2 ay Önce

Bu kadar ilan çıkıyor hepsine bakıyorum Ama iş bulmak çok güç torpil olmazsa öleceksin tek çare bu artık ilanlara güvenmiyorum