TÜBİTAK 54 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

TÜBİTAK 7 Şubat 2019 Tarihinde Resmi gazete yayınlamış olduğu ilan ile önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği Yönetici asistanı, İşyeri hekimi ve teknisyen olarak 54 personel alımı yapacağını duyurmuş olup; Başvurular 11 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 07.02.2019, 10:32 07.02.2019, 12:15
TÜBİTAK 54 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

TÜBİTAK yönetici asistanı alımında adayların önlisans mezunu olması, Yoğun telefon, randevu ve e-posta trafiğini yönetebilmesi, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün olması, Bilgisayar ofis programlarını (outlook, word, excel vb.) kullanabilmesi şartları vardır.

TÜBİTAK kamu personeli alımı İşyeri hekimi alımına başvuru yapacak olan adayların; Tıp Fakültesi mezunu olması ve ÇSGB onaylı İşyeri Hekimliği Belgesi’ne sahip olmak. alanında en az 2 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak şartları vardır. Başvuru kılavuzundan daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Teknisyen / Tekniker alımında adayların Bilgisayar Teknolojisi Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Bilgisayar Donanımı Bilgisayar Programcılığı Web Teknolojileri ve Programlama Elektrik-Elektronik Elektrik-Elektronik Teknikerliği Elektronik Elektronik Teknolojisi Endüstriyel Elektronik Elektronik Haberleşme Teknolojisi Telekomünikasyon Haberleşme Teknolojisi Elektronik Haberleşme Makine bölümü mezunu olmak gerekmektedir.

Kamu personeli alımı için adayların 11 Şubat 2019 Tarihine kadar TÜBİTAK iş başvuru sistemi üzerinden online olarak yapılmaktadır. TÜBİTAK personel alımı için aşağıdaki linkte bulunan başvuru kılavuzunu incelemekte başvuru yapacak adaylar için fayda vardır.

TÜBİTAK 54 Kamu Personeli Alımı başvuru kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Angarali 2 yıl önce
Neden endüstri meslek lisesi mezunu alınmıyor bizim suçumuz ne teknisyen meslek lisesi mezunudur tekniker on lisans mezunudur teknisyen alınacak deniliyor on lisans mezunu isteniliyor ben bunu anlamadım
İbrahim öztürk. 2 yıl önce
Ben ELektirik Elektronik Bölüm mezunuyum.bilgisayar sertifika da var müracaat edebilirmiyim acaba?