TÜBİTAK 5300 TL MAAŞ 60 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 60 personelin Araştırmacı-Teknisyen olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Kamu Personeli Alımı 26.05.2020, 13:55
TÜBİTAK 5300 TL MAAŞ 60 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM İLTAREN (İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü) yaptığı açıklamada alınacak 60 personelin Araştırmacı-Teknisyen olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan Genel Nitelikler

Kamu haklarından yasaklı olmamak, Erkek adaylar için son başvuru tarihi itibarı ile askerlik görevini yapmış, muaf veya tecilli olmak, Görevini yapmasına engel hastalığı bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak ve Üniversitelerin başvuru kılavuzunda yazılı olan ilgili bölümlerinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Üniversiteye Giriş Sınavı Sonuç Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı), Üniversiteye Giriş Sınavı Yerleştirme Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı), Lisans Diploma/Çıkış Belgesi ve varsa üstü (eğitimlerini yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarında tamamlayanlar için Denklik Belgesi), YÖK Mezun Belgesi, Lisans ve varsa üstü Transkript Belgesi, Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi, Deneyimi (mesleki tecrübesi) olan adaylardan Çalışma Belgesi ve Sigorta Hizmet Dökümü, Güncel Öz geçmiş (Öz geçmişin renkli fotoğraflı, Türkçe, T.C. Kimlik ve telefon numaralarını da içerecek şekilde hazırlanması gerekmektedir) ve Askerlik durumunu gösterir belge (erkek adaylar için) istenmektedir.

Başvuru şekli, zamanı ve yeri

İlana başvuruda bulunmak için kurum internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur). 

İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuruların en geç 17 Haziran 2020 tarihi saat 17:00’a kadar yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (10)
Ahmet 12 ay önce
İşçi alicaz diyorlar lisans mezunu istiyorlar nasıl bir işçilik bu
Ramazan 12 ay önce
Tübitak da çalışan herkez işçi kadrosunda
Umran 12 ay önce
Cidden üniversite okumak artık bir ise yaramıyo ya ne biçim bi dünya
Kürşad 12 ay önce
Bildiğin inek arıyorlar işe almak için ÖSYM sonuç, transkript, diploma notu
Tahir 12 ay önce
Ònüversite okuyan biri ihcilik yapmaz ihciligi ancak ortaokul mezunu yapar
Kadir 12 ay önce
Tahir denen mahluk sen kimsin at kafası kimsin 500 senede okusan adam olamasın sen yaptığın yorma dikat et bir cogunzda tubitkn ne iş yaptığını bilmez buraya yorum yapmış
Barış çanakcı 12 ay önce
Şoför
IBRAHİM AKMAN 12 ay önce
ELEKTRİKÇİ cep 05354846187
Angarali 12 ay önce
tubitakin yapacağı duyuruda napayim işçi diyorsunuz universite mezunu olacak deniliyor hangi universite mezunu isci olarak calisoyor adami gunaha sokuyorsunuz o tubitakta aman meslek lisesi mezunu almasin
Ahmet 12 ay önce
Şoför
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın