TÜBİTAK 4 Unvanda 27 Personel Alımı

TÜBİTAK yayınladığı 4 ilan kılavuzu ile 4 unvanda 27 personel alımı yapacak. Alınacak personellerin unvanları, başvuru şartları ile ilan kılavuzları haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 09.05.2020, 03:20 22.06.2020, 21:33
TÜBİTAK 4 Unvanda 27 Personel Alımı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında daimi ve geçici 4 unvanda 27 personel alımı ilanı yayınlamıştır. Unvanlar Uzaman/Uzaman Yardımcısı, Arge Teknisyeni, Araştırmacı ve Teknik Destek personeli olarak istihdam edileceklerdir.

Genel Başvuru Şartları Neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Görevini yapmaya engel her hangi bir hastalığının bulunmaması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, tecilli veya muaf olması, Üniversitelerin kılavuzda yer alan bölümlerden mezun olması ve Affa uğramış olsalar dahi belirli suçlardan mahkumiyeti bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru için istenilen belgeler neler; Lisans diploması, Üniversite giriş sınav sonuç belgesi, Transkript belgesi, Yabancı dil sınav sonuç belgesi, YÖK mezun belgesi, Deneyim ve tecrübeli adaylar SGK döküm belgesi, Askerlik durum belgesi, T.C kimlik ve telefon numaralarını da içerecek öz geçmişin fotoğraflı ve Yurtdışında okuyanlar için denklik belgesi istenmektedir.

Adaylar başvuruları; Kurumun resmi web sitesi iş başvuru sistemine kayıt olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar öncelik olarak öz geçmiş oluşturacak olup sonrasında ise istenilen tüm evrakların elektronik ortamda yüklenmesi gerekmektedir. Son başvuru 1 Haziran 2020 tarih mesai bitimine kadar yapılacaktır.

Uzman/Uzaman Yardımcısı için ilan kılavuzuna başvuru kılavuzuna buradan ulaşınız.

Ar-Ge Teknisyeni ilan kılavuzuna ulaşmak için buradan ulaşabilirsiniz.

Araştırmacı ilan kılavuzuna ulaşmak ve detay için buradan açabilirsiniz.

Teknik Destek alımı için ilan kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)