TÜBİTAK 30 Kişi Araştırmacı Güvenlik Teknisyen Memur Kamu Personeli Alıyor

TÜBİTAK tarafından yayımlanan ilana göre Araştırmacı, (Özel Güvenlik) Koruma Güvenlik Personeli, Teknisyen, Memur 30 Kişi kamu personeli alımı yapıyor. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihleri 24 Mayıs ve 10 Haziran 2019 olarak ilan edilmiştir. Kimler başvuruda bulunabilir, şartlar neler, detayları ile haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 20.05.2019, 01:59 20.05.2019, 14:00
TÜBİTAK 30 Kişi Araştırmacı Güvenlik Teknisyen Memur Kamu Personeli Alıyor

Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) tarafından Araştırmacı,  Koruma Güvenlik, Teknisyen ve Memur alımı ilanına çıkmıştır. Başvurularda diğer teknisyen olarak geçen engelli adaylar içinde 1 kişi kontejan ayrılmış olup kılavuzu incelemenizde fayda vardır. Son başvuru tarihleri araştırmacılar 10 Haziran 2019 ile Güvenlik Koruma, Teknisyen, Memur alımı için ise 10 Haziran 2019 olarak ilan edilmiştir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

• T.C Vatandaşı olması

• Kamu haklarından yasaklanmamış olma ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmaması.

• Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmaması

• Askerlik ile herhangi bir ilişiği olmaması

• Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olması

• Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmama.

• En az 2 yıl Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış olmak ve istenile deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etme.

• Son başvuru tarihi itibariyle 27 yaşını bitirmemiş olması

• İşe alınacak personelin Kocaeli'nin Gebze veya Darıca ilçelerinden birinde ikamet etmesi istenecek.

• Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş ya da 2018-2019 Eğitim- Öğretim Yılı Bahar döneminde bitirebilecek durumda olması.

• Lisans Bölümleri Endüstri Ürünleri Tasarımı, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği veya Endüstriyel Tasarım bölümlerinden birini bitirmiş olması.

Genel alımların özel şartları kılavuzda yer almaktadır.

Güvenlik Koruma, Özel Güvenlik personeli alımı: TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine İŞKUR iş ilan 00004986536 numarası ile 4 Kişi Silahlı Özel Güvenlik Kartı sahibi olan, en az 2 yıl özel güvenlik görevlisi olarak çalışmış olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmesi, vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak İşe alınacak personelin Kocaeli’nin Gebze veya Darıca ilçelerinden birinde ikamet etmesi istenmektedir.

Memur 1 kişi Yükseköğretim kurumlarının en az iki yıllık ön lisans eğitimi veren bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir.

Kamu personeli alımlarının yukarıda genel şartlarına yer verdik özel şartları ise aşağıda vermiş olduğumuz kılavuzu tıklayarak, kendi şartlarınıza uygun ilana başvuruda bulunabilir ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK (BİLGEM) Araştırmacı, Koruma Güvenlik, Teknisyen ve Memur alımları ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)