TÜBİTAK 21 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK 21 kamu personeli alımı yapmaktadır. TÜBİTAK kamu personeli alımlarına kimler başvuruda bulunabilir, şartları neler, tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 19.06.2019, 17:22 19.06.2019, 22:42
TÜBİTAK 21 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi kamu personeli alımı başvuru şartları: İstihdam edilmek üzere bilişim alanında çalışacak 1 mühendis ve 20 teknisyen alınacak. Kamu personellerin çalışma adresi Kocaeli olarak ilan edilmiştir.

TÜBİTAK Mühendis alımı için şartlar; Makine mühendisliği lisans mezunu olması gerekiyor. tecrübe şartı aranmamaktadır

TÜBİTAK 20 teknisyen alımı için şartlar neler; Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Metalürji,  Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Makine önlisans mezunu olmak gerekiyor. Adaylarda en az 2 yıllık tecrübe sahibi olması şartı aranmaktadır.

Başvuru usulü nasıl: Başvuru için gerekli belgeler ve izlenecek süreç gibi ayrıntılar ilan edilecektir. Aynı zamanda ilan (DPB) Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR resmi web sayfalarında da yer alacak.

Son başvuru tarihi ne zaman: 08 Temmuz 2019 tarih ve mesai bitimine kadar başvurular alınacaktır. Başvurular şu an TÜBİTAK üzerinden açılmıştır. Kariyer TÜBİTAK üzerinden başvuru yapılıyor. Adaylar öncelikle sisteme TC kimlik numarası ve şifre ile kayıt yaptırması sonrasında aşamaları takip ederek başvuru oluştura bilmektedir.

İŞKUR üzerinden başvuru yapmakta mümkün olduğu gibi Türkiye İş Kurumu kaydı olan adaylar elektronik olarak başvuruda bulunabilir.

Başvurular resmi internet siteleri üzerinden elektronik olarak alınmasına rağmen son başvuru tarihi 08 Temmuz 2019 tarih ve saat mesai bitimi olan 17.00 olarak bildirilmiştir. Adayların başvuru tarih ve saatlerine azami dikkat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
İhsan kurt 2 yıl önce
Ben 3 senedir boştayım iş bulamıyorum kamu ya işçi alınacak diyorlar hiç bir şey çıkmıyo
Zafer celebi 2 yıl önce
Issızım acil ise ihtiyacım var