TÜBİTAK 142 Bilişim Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK kendisi bünyesinde Ar-Ge çalışmaları için 142 Bilişim kamu personeli memur alımı gerçekleştirecektir. Başvuru şartları şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir. Tüm ayrıntılar…

Kamu Personeli Alımı 29.04.2019, 00:01
TÜBİTAK 142 Bilişim Personel Alımı Yapıyor

Yayımlanan ilana göre TÜBİTAK 142 kişi Bilişim kamu personel alımı için ilan süreci ilana başvuru şartları ve adres bilgileri kimler memur alımı başvurusunda bulunabilir. Öğrenim durumları, yaşları nelerdir.

Özel Koşullar : Yükseköğretim kurumlarının dört yıllık lisans eğitimi veren Yazılım mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Otomasyon mühendisliği, Haberleşme mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilişim sistemleri mühendisliği, Elektrik ve Elektronik mühendisliği, Telekomünikasyon mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar veya 2019 yılında mezun olacaklar.

İşin Tanımı: Yürütülecek projelerde Elektronik donanım tasarım ve geliştirilmesinde görev alacak Ar-Ge personelleri istihdam edilecek.  KPSS şartlı ilanın tüm detayları kurumun resmi internet sitesi www.bilgem.tubitak.gov.tr  ile www.tubitak.gov.tr adresinden kayıt olarak personel iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yaparken öz geçmişi ayrıca tüm belgeleri elektronik ortama eklenerek referans numarası ile  başvuru yapılacaktır.

İş adresi olarak Kocaeli/Gebze son başvuru tarihi ise 10 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine kadar yapılacaktır.

TBTK,BİLGEM.BTE,2019-1,2

TBTK,BİLGEM,BTE,2019-1,3

TBTK,BİLGEM,BTE,2019-1,1

Yukarıda vermiş olduğumuz referans numaraları ile tüm detayları ayrıca gelişmeleri resmi internet sitesi üzerinde bulabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)