TÜBİTAK 105 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Bugün yayımlanan iki ayrı ilanla Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı 105 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 25.12.2018, 03:14 25.12.2018, 08:29
TÜBİTAK 105 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Tübitak uzman yardımcısı,uzman kamu personeli alımını kendi bünyesindeki Tübitak bilişim ve bilgi güvenliği ileri teknolojiler araştırma merkezine (bilgem) bağlı; kamu sertifikasyon merkezi (kamu sm), siber güvenlik enstitüsü (sge) ile savunma sanayii araştırma ve geliştirme enstitüsünde (sage) görev yapmak üzere proje personeli (araştırmacı - teknisyen), uzman yardımcısı, uzman ünvanlı 92 kamu personeli alımı ilanı yapıldı. Bu guruptaki alımlar için son başvuru tarihi 15 Ocak 2019 dur.

Ayrıca tübitak bilişim ve bilgi güvenliği ileri teknolojiler araştırma merkezine (bilgem) bağlı; kurumsal kaynak yönetimi başkan yardımcılığı (kkyby), bilgi sistemleri ve tesis güvenlik biriminde (bstg), marmara araştırma merkezine (mam) ve mam'a bağlı strateji ve teknoloji geliştirme başkan yardımcılığı ile ulusal metroloji enstitüsüne (ume) bağlı idari müdür yardımcılığında görev yapmak üzere teknisyen, şoför, memur ve hemşire ünvanlı 13 kamu personeli alımı olmak üzere toplam 105 kamu personeli alınacaktır. Bu gruptan başvurmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 29 Aralık 2018 dir.

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da bu sayfa (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Ayrıntılı alım ilan listesini görmek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)