TTK En Az İlköğretim Mezunu 500 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Türkiye Taşkömürü Kurumu’nca yayınlanan ilanda en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği 500 personel alım ilanı yayınlandı.

Kamu Personeli Alımı 10.05.2019, 12:35 10.05.2019, 14:28
TTK En Az İlköğretim Mezunu 500 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Türkiye Taşkömürü Kurumu, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre madenci kadrosunda görevlendirmek üzere 500 personel alımı yapılacak.

Madenci alımına başvuru yapmak isteyen adayların 10 Mayıs 2019 gün bitimine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Türkiye Taşkömürü Kurumu madenci alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, yaşı 18 ile 31 arasında olması ve en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

İstihdam edilecek personeller Zonguldak, Karabük Merkez ve Bartın illerinde görevlendirilecektir. Adayların belirtilen illerde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Zonguldak için iş ilan numarası 00004963052, Karabük için iş ilan numarası 00004962927 ve Bartın için iş ilan numarası 00004963480 olarak açıklanmıştır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Hükümlü 2 yıl önce
Eski hükümlü alımı olmayacak mı TTK ya
Metin Akın 2 yıl önce
Aynı yerde ikamet şartı saçmalık. İkamet ettiğimiz bir ilde iş yoksa neyapmalı vatandaş.
Turgut yavuz 2 yıl önce
Önlisans mezunuyum
ABİFER TOPRAK 2 yıl önce
Ilk okul mezonuyom iş ariyorum
Adinizbeyza buker 2 yıl önce
Manisa saglik kurumlari nin actigisinavda asil olarak hak kazanip mulakat sorularinda super gectidiye olurgozuyle bakarken olumsuz basarisiz yazmazi beni mahvetti umudimin kirilmasi cabasi biz dar gelirli kisileriz ora yol parasi sikintisi demeyin bile siz anlarsiniz zaten alcek kisiler belliymis formalite hepsi srcim arkasi belli oldu zatenhile turkiyedeadsmin varsa isin olur yoksa baka kalirsin