TSK Bünyesinde Lise Mezunu Kamu İşçisi Alımı

Yayımlanan ilana göre TSK bünyesinde Deniz Kuvvetleri Komutanlığında istihdam edilmek üzere daimi işçi alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru İŞKUR üzerinden yapılacak olup başvuru detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 15.10.2019, 12:02 16.10.2019, 12:01
TSK Bünyesinde Lise Mezunu Kamu İşçisi Alımı

TSK Deniz Kuvvetleri Komutanlığında istihdam edilmek üzere İstanbul’da görevlendirilecek en az lise mezunu daimi işçi personel alımı ilanı edilmiştir. Başvuru Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılmaktadır.

İlgili adaylar için lise mezunu daimi işçi alımı başlamış olup 18 Ekim 2019 tarihinde sona ereceği duyuruldu. DKK İstanbul Bakım Onarım İstikam Komutanlığında 25 Ekim 2019 tarihinde saat- 09:00 ile 10:00 arasında kura çekilecek.

DKK daimi işçi alımı unvan olarak inşaat boyacısı ilanına başvuru için İŞKUR e-şube veya İŞKUR İl Müdürlüklerinden başvurular alınmaktadır. Bunun yanı sıra İŞKUR web adresi üzerin e-şube web adresine e-devlet kapısı üzerinden giriş yapıldıktan sonra aktif iş ilanları butonunu tıklayarak iş ilan 00005210915 numaralı ilanı aratın. Çıkan ilana başvur butonu ile kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Başvuru şartları arasında en az lise mezunu, 18 – 45 yaş aralığında olmanız, meslek liselerinin; Boyacılık ve Yüzey Hazırlama, Boya Uygulama Teknolojileri, Kimya ve Boya Teknolojisi bölümlerinden mezun adayların başvuruları kabul edileceği duyuruldu. Bunun yanı sıra MEB sertifikalı yeterlilik belgesi bulunanların başvuruları alınacağı ilan edilmiştir. Daimi işçi kamu işçisi alımları yayınlanmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ömer Nesim Avcı 2 yıl önce
Ben sozel bolumunden mezun oldum da jandarMa asayiş olabilir miyim