TSE 5 Kamu Personeli Alıyor

Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılan resmi ilan ile merkez ve taşra teşkilatı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Kamu Personeli alımı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 06.01.2019, 00:42 06.01.2019, 01:31
TSE 5 Kamu Personeli Alıyor

6 Ocak tarihli resmi ilan ile TSE bünyesine Merkez ve Taşra teşkilatında idari hizmet sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere sözlü sınavla TSE Bahçıvan ünvanlı 5 kamu personeli alacaktır.

TSE Bahçıvan ünvanlı 5 kamu personeli alımlarına başvurmak için adayların Meslek Liselerinin Tarım/ Ziraat bölümü mezunu olması ve 07 Ekim 2018 tarihinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan alması gerekmektedir.

Yapılacak kamu personelleri alımında personeller şu illere alınacaklardır. TSE Adana iline 1, TSE Ankara 1, TSE Konya 1, TSE Manisa 1 ve TSE Kocaeli/Gebze 1 olarak dağılımı yayımlandı.
Başvurular 22 Ocak 2019 ile 31 Ocak 2019 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) www.tse.org.tr resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

TSE kamu personeli alımı ilanına başvurular il bazında yapılacak olup adaylar illerden sadece biri için başvurabileceklerdir. Aynı aday tarafından birden fazla il için başvurulması halinde tüm başvurular geçersiz sayılacak.

TSE lise mezunu alımında adaylar yerleştikleri ilde en az 5 (Beş) yıl çalışmayı kabul etmiş sayılarak işe başlayacaklar.

TSE 5 bahçıvan ünvanlı kamu personeli alımı ilanını incelemek için tıklayınız 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)