TRT Yüksek Maaşlı Uzman Alımı İlanı Yayımladı

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) kendi bünyesinde istihdam etmek üzere olgun şartlarda ve yüksek maaş ile uzman alımı yapacağını ilan etti.

Kamu Personeli Alımı 16.08.2019, 09:00 16.08.2019, 11:26
TRT Yüksek Maaşlı Uzman Alımı İlanı Yayımladı

Medya ve İletişim sektörünün Türkiye genelinde amiral gemisi olan ve devlet televizyonu olma özelliği ile her geçen kendi yayın ve yayıncılık anlayışında yeni personellere ihtiyaç duyan Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT), bünyesinde görevlendirmek üzere yeni bir personel alımı yapacağını ilan etti.

Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre hem eğitim kriteri hem de mesleki deneyim kriteri olarak çok fazla sayıda kişinin başvuru yapabileceği bir istihdam ilanı yayımlayan TRT, alımların unvan ve özel şartlarına dair bilgilendirmelerde bulundu.

Şartlarda ve bilgilendirmelerde adayların bilgisine sunulan ibarelere göre; alımların Süreç Yönetimi Uzmanı kadrosuna yapılacağı ilan edildi.

TRT bünyesinde Süreç Yönetimi Uzmanı olarak görev almak isteyen adayların TRT-Linkedin adresi üzerinden başvurularını tamamlayabilecekleri açıklandı.

TRT Süreç Yönetimi Uzmanı olarak görev almak isteyen adayların başvurmadan önce; dört yıllık eğtitim veren fakültelerden mezun olma şartını sağlamaları gerekirken, bölüm olarak endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği ya da İİBF bölümlerinden mezuniyet şartı arandığı ifade edildi.

Başvuru yapacak olan adayların ayrıca en az 5 yıl mesleki deneyim sahibi olma koşulu bulunurken, medya sektörü ile ilgili alaka ve İngilizce diline hakimiyet şartlarına sahip olma bilgileri yer aldı.

Açık uçlu ve online olarak gerçekleştirilecek başvurulardan, TRT Süreç Yönetimi Uzmanı başvuruları için tıklayınız.

TRT Süreç Yönetimi Uzmanlığı başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Orhan Azizli 2 yıl önce
Yabancı Olub Ama Türkiye Kimliğine Sahib Olanlar İse Alınacak Mi?