TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı

KPSS Şartsız Personel Alımı alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda TRT kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere Kıdemli Ürün Yöneticisi alımı, Sanat Yönetmeni ve Editör alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 03.12.2020, 16:19
TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı

TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı

KPSS Şartsız Personel Alımı alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda TRT kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere Kıdemli Ürün Yöneticisi alımı, Sanat Yönetmeni ve Editör alım gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanmış olan ilanlara aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://kariyer.trt.net.tr/ilan/site.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Publicity & Communications Lead

2. Brand & Marketing Lead

3. Floor Manager

4. Prompter Operator

5.Kıdemli Front End Yazılımcı

6. Kıdemli Türkiye Uzmanı - Senior Researcher

7. Sanat Yönetmeni

8. Senior Editor - Video

9. Sports Presenter - TRT World

10. Planning Producer

11. Game Designer

12. Senior Game Developer

13. Kıdemli Ürün Yöneticisi

14. Digital Marketing Manager

15. Senior Product Manager

16. Kıdemli Back End Yazılımcı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TRT Kurumu KPSS Şartsız Personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Turkan 5 ay önce
Bir de sosyolog alsa süper olcak