Trakya Üniversitesi 25 İşçi Alıyor

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 25 işçi alımı için ilana çıkıldı. Başvurular 13 Mart 2020 tarihine kadar yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.03.2020, 16:10
Trakya Üniversitesi 25 İşçi Alıyor

Trakya Üniversitesi'nce 9 Mart 2020 tarihli resmi kamu personeli alım ilanına göre 25 işçi alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Yayınlanan ilana 18 yaşını doldurmuş ve 30 yaşını aşmamış, memur olmaya engel durumu olmayan, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmayan, askerlikle ilişiği olmayan kişiler başvuru yapabilecektir. Ayrıca adayların Edirne sınırlarında ikamet etmeleri şarttır. 

İlan kapsamında lisans mezunu 10 güvenlik görevlisi ile en az lise mezunu 15 temizlik görevlisi alınacaktır. Güvenlik görevlisi olmak için başvuran adayların valiliklerce verilen özel güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekir. Ayrıca bu görevi yapmaları için boy ve kilolarında alt üst sınır ile vücut kitle indeksine de bakılacaktır. Kurada ismi çıkan adayların ölçümleri yapılacak ve şartları sağlayanlar sınava alınacaktır. 

İlanda iki farklı pozisyona alımlar yapılmaktadır. Adaylar sadece bir pozisyon için başvuru yapabilir. 

Başvuru Şekli

9 Mart 2020 tarihinde yayınlanan ilana başvurular 13 Mart 2020 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular İşkur üzerinden şahsen ya da elektronik olarak alınacaktır. Başvuru şartlarını sağlayan adaylardan her pozisyon için kontenjanın 4 katı kadarı kura ile belirlenecektir. Kuralar 20 Mart 2020 tarihinde çekilecektir. Kurada ismi çıkan adaylar belge teslimi yapacak ve sınava alınacaktır. Şartları sağalamayan adaylar sınava giremeyecektir. Sınav sonucunda en yüksek puan alan adaydan başlayarak işe alımlar gerçekleştirilecektir. Personel alım sürecine ilişkin tüm ilanlar üniversite web adresinden yayınlanacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)