Trakya Tarimsal Araştırma Enstütüsü Müdürlüğü Personel Alımı

Trakya Tarimsal Araştırma Enstütüsü Müdürlüğü Personel Alımı

Trakya Tarimsal Araştırma Enstütüsü Müdürlüğü tarafından 25 Eylül 2018 Tarihinde Yayınlanan ilana göre İlköğretim Mezunu 1 kişi Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri) personeli olarak istihdam edileceği duyruldu.

En az İlkokul Mezunu veya Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu adayların başvurabileceği personel alımı ilanına son başvuru Tarihi 04 Ekim 2018 tarihinde sona erecek olup başvuracak adayların bu tarihe kadar istenen belgelerle beraber Talebi yayınlayan  ilgili kurum müdürlüğüne tam ve eksiksiz olarak teslim etmesi gerekmektedir.

Başvuracak adaylar yine şahsen ilanı yayınlayan kurumun ilmüdürlüğüne yada işkur resmi internet sitesi üzerinden İş İlan No (00004658023) ilan no ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Personel alımı yapılacak kurum Edirne ilindedir ve çalışma adresi de aynı yerdedir.

Belgelerinde eksik veya yanlış beyanda bulunan kişilerin başvurularını iptal etme hakkı saklıdır. Gerçeğe aykırı belge verildiğinin tespiti halinde iptal edilir. Erkek adaylar için fiili askerliğini yapmış veya askerlikten Muaf olması gerekmektedir.Ayrıca tarım işçisi (tarla ürünleri) 4 yıllık deneyim şartı olmaktadır adayların tarım işçisi (tarla ürünleri) 4 yıl çalıştığını gösterir SGK hizmet dökümünü kuruma ibraz etmek zorundadır. Kura çekimi 09 Ekim 2018 tarihinde saat14:00,te Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü hizmet binasında yapılacaktır ve Başvuruda bulunan adaylar ve isteyenler kura çekimine katılabilecektir. Geriye dönük 1997 yılı öncesi 5 yıldır sistemde ilkokul mezunu olanlar başvurabilir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE