Tokat Belediyesi Şoför Alımı İlanı

Tokat Belediyesi tarafından yayımlanan personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre, belediyeye şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 08.09.2019, 17:20
Tokat Belediyesi Şoför Alımı İlanı

Yurdun dört bir yanında yayımlanan istihdam ilanlarının sayısı her geçen gün artarken; adayların ve iş başvurusu yapmak için bekleyen personellerin takip ettikleri istihdam ilanlarında ise belirleyici olan evrak olan kılavuzların yayımlanmasına da devam ediliyor.

Her şehirden ayrı birimler tarafından yayımlanan ve aracı kurumlar vasıtası ile yayımlanan ilanların ilgili adayların bilgisine ulaşmış olan personel alımı ve işçi alımı süreçleri dahilinde, adaylar belediyeler tarafından yayımlanacak olan ilanları takip ediyor.

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; Tokat Belediyesi personel alımı olarak kamuoyunun bilgisine sunulan ve Erbaa bölgesinde yerel yönetim hizmeti veren şirket bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı bilgisi adaylara açıklanmıştır.

Söz konusu alımlar için verilen unvan ve kontenjan bilgilerinde ise; 1 kişilik kontenjan ile sınırlı olmak koşulu ile adayların şoför alımı ilanına başvuru yapacakları ve görev pozisyonu olarak da Çöp Kamyonu Sürücüsü alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Tokat şoför alımı için verilen şirket ismi beyanında ise; Horoz Tepesi İnş. Taah. Tem. Taş. Tur. Pet. Gıd. Bes. Bilş. Org. Mad. Eğt. Güv. Mat. San.Tic. Ltd. Şti şirketi ismi açıklanmıştır.

Tokat Horoz Tepesi şirketi için yapılacak olan kamyon sürücüsü alımı için başvuru yapacak olan adayların; Erbaa’da ikamet ediyor olmak, Asgari E sınıfı ehliyet ve SRC 4 belgesine sahip olmak şartlarına uygun olmaları zorunluluğu bulunmaktadır.

Başvuru yapacak olan adayların en geç 9.9.2019 tarihinde başvuru işlemlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)