Tokat Belediyesi İlkokul Lise Mezunu Personel Alımları

Tokat’ta hizmetlerine devam eden belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek olan adaylar için personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 20.08.2019, 09:45
Tokat Belediyesi İlkokul Lise Mezunu Personel Alımları

Belediyeler bünyesinde özellikle hizmet eksikliği noktasında sorunlar yaşanması sebebi ile noksanlığı tespit edilmiş olan birimlere yapılması planlanan istihdamların tamamlanabilmesi amacı ile yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.

İlgili ilanlar özellikle adayların hangi birimlerde hangi kentlerde hangi unvanlarda çalışacaklarını belirlerken, adaylar için sunulan şartlar ve belirlenen kriterlere dair de detaylı bilgilere erişim mümkün oluyor.

İstihdamlar Tokat Hasanşeyh Belediyesi’nde

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre istihdamların Tokat kentinde yer alan Hasanşeyh Belediyesi bünyesinde gerçekleştirileceği ilan edilirken,  alımların kontenjanlarına ve unvanlarına dair bilgiler de yayımlanan duyurularda yer aldı.

3 Farklı unvan 7 İstihdam

Belediye bünyesinde gerçekleştirilecek olan istihdamlar için Güvenlik Görevlisi, Temizlik İşçisi, Beden İşçisi olarak üç farklı unvan beyanatı verilmektedir. Bu alımlar için Güvenlik Görevlisi için 1, Temizlik İşçisi için 4 ve Beden İşçisi için 2 kişilik kontenjan ayrılmaktadır.

Güvenlik görevlisi ilanına başvurularını tamamlamak isteyen adayların ilanda yer alan genel şartları sağlamalarının dışında, silahlı güvenlik görevlisi sertifikası ve belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Adayların en az ortaöğretim seviyesinde eğitime sahip olmaları şartı bulunmaktadır. Adaylar başvurularını 00005113702 numaralı İŞKUR ilanından takip edeceklerdir.

Temizlik İşçisi alımlarına başvuru yapacak olan adayların genel kriterleri sağlamalarının ardından  en az ortaöğretim en fazla lisans düzeyinde eğitime sahip olmaları gerekmektedir.     00005113683 numaralı ilandan başvuru süreci takip edilecektir.

Beden İşçisi alımı için başvuru yapacak olan adayların ise ilköğretim mezunu olmaları şart koşulurken, adaylar işlemlerini 00005113760 numaralı ilandan takip edeceklerdir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)