Tokat Belediyesi İlköğretim Lise Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Tokat’ta hizmetlerine devam eden belediye bünyesinde farklı unvanlarda çok sayıda personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 21.08.2019, 09:30 21.08.2019, 18:29
Tokat Belediyesi İlköğretim Lise Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Belediyeler ile kurum ve kuruluşlar bünyesinde gerekli görülen birimlerdeki hizmetlerin aksamaması adına yeni planlamalar ve hem işçi alımı ve personel alımı ile hem de istihdam süreçleri boyunca hazırlanan yeni çalışmalar ile kurum içi kalite yönetimi güçlendirilmesi çalışmaları devam ediyor.

Yayımlanan her ilanda iş arayan adayların doğrudan faydalanabilmesi için başvuru süreçleri ve başvuru şartlarına yönelik bilgilendirmeler yapılırken, adayların da ilgili kruumlara yönelik bilgi sahibi olabilmeleri imkanı tanınmış oluyor.

Tokat Bereketli Belediyesi İstihdamları

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre ilgili alımların Tokat Bereketli Belediyesi’nde yapılacağı ilan edilirken, alımların hem işçi alımı hem de personel alımı statüsünde yapılacağı belirtildi.

Unvan ve Kontenjanlar

Tokat Bereketli Belediyesi bünyesinde yapılacak olan istihdamlar için verilen unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan bilgilere göre alımların 2 kişi Elektrikçi, 11 kişi Temizlik Personeli ve 1 kişi de İş Makinesi Operatörü olarak yapılacağı açıklandı.

2 Elektrikçi alımına başvuru yapacak olan adayların; mesleki deneyim sahibi olduğunu gösterir belgelere ve en az ilköğretim en fazla lise düzeyinde eğitime sahip olduklarını gösterir belgelere sahip olmaları gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden olup, 00005117177 numaralı ilan takip edilecektir.

11 Temizlik Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların 00005117183 numaralı ilanı takip etmeleri gerekirken, adayların ilköğretim ya da ortaöğretim düzeyinde eğitime sahip olmaları şartına uymaları gerekmektedir.

1 İş Makinesi Operatörü alımına başvuru yapacak olan adayların ise; mesleki şartlara haiz, mesleki deneyim ve tecrübelerini belgelendirebilecek, mesleklerini resmi olarak devam ettirebilmek için hazırlanmış olan belge ve ehliyetlere sahip adaylar olmaları gerekmektedir. Takip numarası 00005117242’dir.

Başvurular şahsen Reşadiye Belediyesi’ne ya da İŞKUR üzerinden online şekilde yapılacak olup; en geç 26.8.2019 tarihine kadar kabul edilecektir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)