Tokat Belediyesi İlköğretim Lise Mezunu Operatör Alıyor

Tokat Belediyesinde görevlendirilmek üzere ilkokul veya lise mezunu personel alımı yapılacağı bilgisi ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 23.08.2019, 08:05
Tokat Belediyesi İlköğretim Lise Mezunu Operatör Alıyor

Yerel yönetimler ile kamu hizmet birimleri kurum ve kuruluşları kapsamında gerçekleştirilmesi öngörülen personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ederken ilgili istihdamlar kurumların insna kaynakları tarafından hazırlanarak adaylara sunuluyor.

Tokat Çat Belediyesi Personel Alımı

Aracı kurumlar vasıtası ile yayımlanan ve şirketin talep ettiği birimlerde gerçekleştirilecek olan personel alımlarının Tokat’ta hizmetlerinde devam eden Çat Belediyesi bünyesinde yapılacağı bilgisi ilgili adaylara duyuruldu.

Unvan ve Kontenjan

Tokat Belediyelerinden olan Çat Belediyesi personel alım ilanı olarak çıkılan duyuruda yer alan istihdam detaylarına göre alımların yapılacağı unvan Beko Loder Operatörü olarak yayımlanırken, ayrılan kontenjanın ise 1 kişi ile sınırlı olduğu ilan edildi.

Başvuru Şartları

Çat Belediyesi Beko Loder personel alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim ve en fazla da lise ve dengi mezuniyete sahip olması gerekirken, adayların mesleki deneyimlerini, yeterliliklerini ve belgelerini de temin edebiliyor olmaları gerekmektedir. E ve G sınıfı ehliyete sahip olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Başvuru yapacak olan adayların en geç 27.9.2019 tarihine kadar 00005120023 numaralı İŞKUR ilanına başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Kura yöntemi ile belirlenecek olan sonuçlar için 10.9.2019 saat 10:00-11:00 arasında  Belediye Hizmet Binası Toplantı salonunda kura çekilecektir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@