TOGG Yerli Otomobil Personel Alımı

TOGG Yerli Otomobil firması personel alımı yapılması için ilanla yayınladı. Yayınlanan ilanlarda TOGG bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 09.12.2020, 12:28 10.12.2020, 00:24
TOGG Yerli Otomobil Personel Alımı

TOGG Yerli Otomobil Personel Alımı

TOGG Yerli Otomobil firması personel alımı yapılması için ilanla yayınladı. Yayınlanan ilanlarda TOGG bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TOGG tarafından yayınlanan ilanlara başvurmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmak zorundalar.

https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=230593&hc=T

https://www.togg.com.tr/content/bize-katil

TOGG Açıklama ve Personel Alımı

TOGG otomobili yeni nesil akıllı bir cihaza dönüştüren, elektrikli otomobillerin öncüsü, yeni teknolojileri mobilite kavramıyla buluşturan, 2022 yılında ilk otomobilini çıkardığında Avrupa’nın geleneksel olmayan elektrikli otomobil üreten tek şirketi olmak üzere yola çıktık.

Ekibimize Katılın

TOGG’da kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TOGG Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TOGG Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TOGG Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TOGG Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TOGG Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TOGG Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TOGG Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TOGG alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TOGG alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TOGG alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TOGG alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)