TMY ve Engelli En Az Lise Mezun 9 Kamu Personeli Alınıyor

25 Haziran İŞKUR iş ilanları ile il milli eğitim müdürlüğü bünyesine 9 kişi TMY ve engelli Şoför, Bilgisayar İşletmeni, Büro Memuru, Elektrikçi, Muhasebe Meslek Elemanı alınacak.

Kamu Personeli Alımı 25.06.2019, 02:05 19.07.2019, 22:52
TMY ve Engelli En Az Lise Mezun 9 Kamu Personeli Alınıyor

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine İŞKUR üzerinden 8 kişi kamu personeli alımı yapılacak. 2 kişi şoför, 1 kişi bilgisayar işletmeni, 2 kişi büro memuru, 1 kişi elektrikçi, 3 kişi muhasebeci alımı yapılacak. Yapılacak olan kamu alımı için ayrıntılar haberimizde.

00005035873 İŞKUR ilan numaralı ilan ile 2 kişi makam şoförü alımı yapılacak. Yapılacak olan alımda adayların kişisel durumunun TMY veya eski hükümlü olması, SRC-2 belgesine ve psikoteknik belgesine sahip olması, en az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olmaları, İyidere, Hemşin, Derepazarı, Güneysu, Rize Merkez, Pazar rize, Kalkandere, İkizdere, fındıklı, Çayeli, Çamlıhemşin, ardeşen ilçelerinde ikamet etmesi, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. İlgilenen adayların 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005035953 İŞKUR ilan numaralı ilan ile 1 kişi Bilgisayar İşletmeni alımı yapılacak. Yapılacak olan alımda adayların kişisel durumunun TMY veya eski hükümlü olması, en az lise mezunu olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olması, 18 ile 35 yaş aralığında olmaları, İyidere, Hemşin, Derepazarı, Güneysu, Rize Merkez, Pazar rize, Kalkandere, İkizdere, fındıklı, Çayeli, Çamlıhemşin, ardeşen ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir. İlgilenen adayların 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005036030 İŞKUR ilan numaralı ilan ile 2 kişi Büro Memuru alımı yapılacak. Yapılacak olan alımda adayların kişisel durumunun engelli olması, en az lise mezunu olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olması, 18 ile 35 yaş aralığında olmaları, İyidere, Hemşin, Derepazarı, Güneysu, Rize Merkez, Pazar rize, Kalkandere, İkizdere, fındıklı, Çayeli, Çamlıhemşin, ardeşen ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir. İlgilenen adayların 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005036047 İŞKUR ilan numaralı ilan ile 1 kişi Elektrikçi alımı yapılacak. Yapılacak olan alımda adayların kişisel durumunun TMY veya eski hükümlü olması, en az lise mezunu olması ve meslek liselerinin elektrik ve ilgili diğer bölümlerinden mezun olmaları,18 yaşından büyük olmaları, İyidere, Hemşin, Derepazarı, Güneysu, Rize Merkez, Pazar rize, Kalkandere, İkizdere, fındıklı, Çayeli, Çamlıhemşin, ardeşen ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir. İlgilenen adayların 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005036074 İŞKUR ilan numaralı ilan ile 3 kişi Muhasebe Meslek Elemanı alımı yapılacak. Yapılacak olan alımda adayların kişisel durumunun engelli olması, en az Önlisans muhasebe bölümlerinin herhangi birinden mezunu olması, EKPSS puanına sahip olması, 18 yaşından büyük olması, İyidere, Hemşin, Derepazarı, Güneysu, Rize Merkez, Pazar rize, Kalkandere, İkizdere, fındıklı, Çayeli, Çamlıhemşin, ardeşen ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir. İlgilenen adayların 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)