TMB Kamu Personeli Alımı

Kamu Personeli Alımı yapılması için memur alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Tarım Merkez Birliği müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 35 adet memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 24.12.2020, 07:51 25.12.2020, 10:13
TMB Kamu Personeli Alımı

TMB Kamu Personeli Alımı

Kamu Personeli Alımı yapılması için memur alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Tarım Merkez Birliği müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 35 adet memur alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TMB 35 Kamu Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 25.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz

https://www.tarimkredi.org.tr/kurumsal/insan-kaynaklari/is-basvuru-formu

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TMB Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TMB Memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TMB Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TMB Memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TMB Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TMB Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TMB Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TMB Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TMB Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TMB Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TMB Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TMB Memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TMB Memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TMB Memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)